Eğlence Yerleri

Cumartesi, 28 Eylül 2013 22:50

 

Aytar Restaurant

Sohum merkeze bir kaç kilometre mesafede Kodor yolu üzerindedir. Sahilin hemen kenarındaki bu gözde restoran Aytar Dinlenme Tesisleri’nin sahildeki uzantısıdır. Açık ve kapalı salonları ile yaz-kış hizmet verir. Deniz ürünleri konusunda çok iddialı olan tesis, genellikle Avrupa mutfağının lezzetlerini başarıyla sunar. Özellikle yazın eğlenceleri ve canlı müziği neredeyse günün ilk ışıklarına kadar devam eder.  

 

Dem Restaurant-Cafe

Sohum sahilinde minik bir kale havasında inşa edilmiş orijinal bir yapının alt katındadır. Hem Avrupa hem de Abhaz mutfağının lezzetlerini sunar. Kalkan tavası meşhurdur.  Akşam­ları canlı müzik vardır. Yaz aylarında gece geç saatlerde, çok geniş bir alanı olan üst katı, sabaha kadar açık bir disko olarak faaliyet vermektedir.

 

San Remo

Sohum merkezinde Otel Ritsa’nın birinci katında bulunan restoran, açık renk mobilyalarla dekore edilmiş sıcak ve sakin ortamıyla sizi Avrupa mutfağının tadını çıkarmaya davet eder. Menüdeki içkilerde ayrıca size tanınmış markalar, kokteyller ve eski Abhaz şaraplarından geniş bir yelpaze sunar. Mekandaki tablolar ve taze çiçekler her akşam romantik dans melodileriyle desteklenir.

 

Kibo Restaurant

Voronov caddesindeki Kibo restaurant suşi barı, makarna ve pizza çeşitleriyle Japon ve İtalyan mutfağından lezzetli örnekler sunuyor. Bunun yanında müzikli eğlence programları, oyunları ve ödülleri ile tematik partiler de düzenlenir.

 

Bu kategoriden diğerleri: « Restaurant ve Patskhalar